(044) 364-22-63
Контактные телефоны:
(093) 064-22-55 Lifecell
(098) 999-42-75 Kyivstar
(050) 252-44-69 MTC
(097) 002-25-22 Viber
Telegram Telegram

Киев, ул. Академика Крымского, 27а

Смотреть на карте


Время работы call-центра:

В будние: с 9:00 до 19:00

Суббота: с 10:00 до 18:00

Воскресенье: c 10:00 до 17:00

Каталог товаров
Каталог товаров

Все для ванны

Популярные товары

Ванни у Львові

Стильна і функціональна ванна кімната – це обов’язковий елемент комфорту вдома. Саме з ванної починається день вранці, і вона ж – останнє відвідуване місце перед сном.

Як вибрати ванну у Львові?

Визначати розмір необхідного аксесуару потрібно, виходячи із розмірів приміщення. На сьогоднішній день виробники пропонують великий вибір ванн різних розмірів і форм, тому кожен зможе знайти потрібний йому варіант.

При виборі ванни бажано враховувати розміщення водопровідної системи, габарити умивальника, унітаза і решти предметів меблів. Лише після визначення перерахованих показників, можна переходити до вибору форми й матеріалу виготовлення самої ванни. Варто зазначити, що даний аксесуар купується з розрахунком на тривалий час використання, тому важливо звертати увагу на якість матеріалу та комплектуючих при виборі. А оскільки визначити якість «на око» не завжди можливо, рекомендується віддавати перевагу добросовісним виробникам, визнаним в багатьох країнах, які не будуть ризикувати своїм ім'ям і не допустять попадання неякісної продукції в продаж.

Основні властивості ванни багато в чому залежать саме від матеріалу виготовлення – він впливає на збереження цілісності самої чаші, теплопровідність. Сьогодні найпопулярнішими є наступні варіанти:

  1. чугун;
  2. сталь;
  3. акрил;
  4. кварил.

Чугунні ванни у Львові

Чугунні ванни відомі уже дуже давно. Основні їх переваги полягають у довгому терміні використання, стійкості до механічних пошкоджень і тривалому збереженні тепла води завдяки низькій теплопровідності. В сучасному виконанні дизайн таких аксесуарів буде вписуватись у різні варіанти інтер'єру. Однак, вони мають один недолік – велику вагу, яка ускладнює їх транспортування і монтаж.

Стальні ванни у Львові

Альтернативне рішення – стальна ванна. Вага їх значно менша, і вартість невисока, однак завдяки високій теплопровідності набрана вода буде швидко охолоджуватись (але і сама ванна нагріватиметься швидше). Ще один її недолік – «шумність» при набиранні води, однак ця проблема вирішується при правильному монтажі. Чудовий варіант - ванни німецького виробництва KALDEWEI серії Saniform - вони мають стандартні форми, а тому будуть гармонійно виглядати у будь-якому інтер'єрі.

Акрилові ванни у Львові

Акрилові ванни впевнено ввійшли на ринок сантехнічних товарів завдяки низькій ціні, тривалому періоду експлуатації, великому різноманіттю форм, розмірів і кольорів. Мала вага (близько 20-30 кг) дозволяє легко транспортувати і встановлювати їх. Вони не створюють багато шуму при наборі води і мають низьку теплопровідність, а враховуючи властивості матеріалу акрилу можна виготовити ванну практичного будь-якого дизайну. Наприклад, серед асортименту українського виробника Kolo кожен знайде підходящий для себе варіант (причому, з офіційною гарантією 84 місяці).  Одним із недоліків акрилу є нестійкість поверхні до механічних пошкоджень.

Кварилові ванни у Львові

Сучасним матеріалом виготовлення ванн є кварил, який складається із кварцу і акрилу, і, відповідно - поєднує у собі їх властивості. Таким чином, кварилова ванна має красивий зовнішній вигляд, продовжений термін використання, в той же час стійка до ударів, тиха (не створює багато шуму при наборі воді), й добре утримує температуру. Стильно і лаконічно виглядають товари німецького виробника VILLEROY & BOCH серії Squaro.

А ще супутні товари для ванни

Коли з самою ванною вже визначились, то для завершення формування "ванного куточку" необхідно буде обрати:

  • комплектуючі для ванни - спеціальні деталі і механізми, які дозволять встановити, підключити і правильно використовувати аксесуар;
  • занавіски для ванни - для створення особистого простору, недоступного для інших;
  • підставки для ванни.

Де можна придбати ванну у Львові?

Вибір ванн, як бачимо, чималий. Тому, щоб після придбання не розчаруватись в своєму аксесуарові для водних процедур, - варто ретельно підійти до вибору, врахувати всі особливості приміщення, потреби користувачів та власні вподобання.

У нас великий вибір ванн та супутніх товарів у Львові - тому ви точно зможете підібрати необхідну модель та придбати за вигідною ціною!